RADYO LAÇİN
Nostaljik Şarkıların Buluşma Noktası
 
 Nuova Beach Hotel (Kuşadası) ,   Davutlar, Herşey Dahil Konsept "Aile Oteli" Rezervasyon: 0 256 216 01 61 ...          |         
29 Ocak 2020 Çarşamba   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 

iPhone  ve Android cep telefonları üzerinden de dinleyebileceğiniz  Radyo LAÇİN FM sizlerle !

En hit, slow ve nostaljik şarkılardan oluşan, köklü bir müzik arşivine sahip ve internetten 7 gün 24 saat kesintisiz Mp3 kalitesindeki yayınlarıyla Radyo LAÇİN FM, 2016 yılında kurulmuş olup dinleyenlerine en iyiyi sunmayı hedeflemiş ve bunların yanı sıra gündemi takip eden güncelliğiylede dikkatleri çeken bir radyo olması dinleyenlerin tercih sebebidir. İnternet aracılığı ile dünyanın dört bir yanından dinlenen radyomuz, yine günümüz teknolojisiyle de gereken ekipmanlara sahip profesyonel bir programcı kadrosuyla  Türk radyoları içinde mevcudiyetini koruyan popüler bir radyo olma özelliğini korurken "Kaliteli Müzik" sloganıyla da geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir.
 

Radyo LAÇİN FM' de 7/24 istek yapabilir, istekleriniz yayındaki DJ'lerimizca canlı istek olarak yerine getirilebilir. Bende bir internet yayınında dinleyici olmak istiyorum, canlı istek yapmak istiyorum diyorsanız daha ne duruyorsunuz Radyo LAÇİN FM İstek Paneli sizler için kapılarını sonuna kadar açtı.

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Radyo LAÇİN | Copyright © 2016

 

Sair Panel